Приватбанк докапіталізувати на 16 млрд грн - Мінфін

26 грудня 2017, 18:44

Міністерство фінансів України завершило четвертий етап додаткової капіталізації Приватбанку (Київ) шляхом додаткового випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на 16 млрд грн в обмін на акції фінустанови

Про це повідомили в прес-службі відомства.

"Рішенням Наглядової ради Приватбанку від 18 грудня 2017 затверджена переоцінка об'єктів операційної та неопераційної нерухомості, об'єктів фінансового лізингу та їх вплив на капітал. Результати переоцінки свідчать про те, що банк був у гіршому стані, ніж вважалося на момент переходу банку в державну власність, що зумовило необхідність додаткової капіталізації на суму 16 млрд грн ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, що рішення про докапіталізацію Приватбанку на 38,5 млрд грн було прийнято 23 червня. До сьогоднішнього дня у капітал банку було внесено 22,5 млрд грн.

Відзначимо, що в НБУ раніше відзначали, що докапіталізація банку на 16 млрд грн може не знадобитися або бути зменшена в залежності від оцінки активів.

22 грудня на засіданні Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила випуск і проспект емісії акцій Приватбанку на 16,6 млрд грн.


18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X