Цифрова нація. Кожну другу безготівкову покупку українці оплачують гаджетами — дані ПриватБанку

14 вересня, 19:05
Частка безконтактних платежів у мережі терміналів ПриватБанку вже становить понад 72% (Фото:Jonas Leupe\Unsplash)

Частка безконтактних платежів у мережі терміналів ПриватБанку вже становить понад 72% (Фото:Jonas Leupe\Unsplash)

Частка платежів гаджетами та безконтактними картками в мережі платіжних терміналів ПриватБанку перевищує 72% Більшість оплат припадає саме на гаджети.

За даними державного ПриватБанку, близько 53,9% покупок, які українці оплачують безконтактно в мережі торгових терміналів банку, оплачуються через електронні гаджети — годинники та смартфони.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні пресслужби банку.

Частка безконтактних платежів ( гаджетами та безконтактними картками) у мережі POS-терміналів ПриватБанку вже становить понад 72%. Усього з 208 тисяч активних POS-терміналів банку безконтактні платежі приймають 99% пристроїв.

Зазначається, що у серпні оплати покупок банківськими картками у мережі POS-терміналів банку порівняно з липнем зросли на 5,5%.

Обсяги оплат картками у малому бізнесі продовжують зростати вже четвертий місяць поспіль — у серпні підприємці продали товарів та послуг за безготівковий розрахунок на 2,1% більше, ніж у липні. Безготівковий товарообіг у національних торгових мережах за останній місяць зріс на 1,8%.

Раніше повідомлялося, що до кінця року всі платіжні термінали в Україні почнуть приймати картки національної платіжної системи Простір.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X