Приватбанк переходить у власність держави

18 грудня 2016, 23:59
4999
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Приватбанк переходить у власність держави - фото

Держава обіцяє безперебійну роботу Приватбанку

На засіданні в неділю, 18 грудня, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) та Ради фінансової стабільності про перехід Приватбанку в 100% власність держави

Власником банку в особі держави стане Міністерство фінансів України, яке гарантує "функціонування банку та збереження вкладів".

Голова НБУ Валерія Гонтарєва та міністр фінансів Олександр Данилюк Кабміну повідомили, що з пропозицією про перехід Приватбанку у власність держави звернулися акціонери банку.

У понеділок, 19 грудня, із заявами з приводу Приватбанку виступлять президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман та голова Мінфіну Олександр Данилюк, повідомляє урядовий портал.

Напередодні Кабмін змінив процедуру націоналізації банків, внісши зміни в постанову №632 від 19 листопада 2014 року Про затвердження Порядку придбання акцій банків у обмін на облігації внутрішньої державної позики.

Нагадаємо, що впродовж останнього тижня в ЗМІ знову з'являлася інформація про можливу націоналізацію Приватбанку.

У фінустанові заявили, що чергова інформаційна атака на банк, пов'язана з "псевдонаціоналізацією", у першу чергу спрямована на клієнтів банку та є спробою дестабілізації політичної ситуації в країні.

При цьому голова Національного банку України Валерія Гонтарєва не підтвердила та не спростувала чутки про націоналізацію Приватбанку, покликаючись на банківську таємницю.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Компанії/Ринки

23 травня, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua