Приватбанк переходить у власність держави

18 грудня 2016, 23:59
На засіданні в неділю, 18 грудня, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) та Ради фінансової стабільності про перехід Приватбанку в 100% власність держави

Власником банку в особі держави стане Міністерство фінансів України, яке гарантує "функціонування банку та збереження вкладів".

Голова НБУ Валерія Гонтарєва та міністр фінансів Олександр Данилюк Кабміну повідомили, що з пропозицією про перехід Приватбанку у власність держави звернулися акціонери банку.

Відео дня

У понеділок, 19 грудня, із заявами з приводу Приватбанку виступлять президент України Петро Порошенко, прем'єр-міністр Володимир Гройсман та голова Мінфіну Олександр Данилюк, повідомляє урядовий портал.

Напередодні Кабмін змінив процедуру націоналізації банків, внісши зміни в постанову №632 від 19 листопада 2014 року Про затвердження Порядку придбання акцій банків у обмін на облігації внутрішньої державної позики.

Нагадаємо, що впродовж останнього тижня в ЗМІ знову з'являлася інформація про можливу націоналізацію Приватбанку.

У фінустанові заявили, що чергова інформаційна атака на банк, пов'язана з "псевдонаціоналізацією", у першу чергу спрямована на клієнтів банку та є спробою дестабілізації політичної ситуації в країні.

При цьому голова Національного банку України Валерія Гонтарєва не підтвердила та не спростувала чутки про націоналізацію Приватбанку, покликаючись на банківську таємницю.

Показати ще новини
Радіо НВ
X