Прибутковий бізнес «під ключ»: 7 причин почати заробляти, ставши партнером спортивної лотереї «Фортуна Live»

2 листопада 2016, 13:40
Якщо хочете почати стартап з мінімальним вкладенням коштів та швидким заробітком, то відкриття пункту прийому ставок спортивної лотереї «Фортуна Live» – безпрограшний варіант, і ось чому
1.Високий рівень заробітку з одного пункту

Лотереї – один з найприбутковіших бізнесів. Окупність одного пункту прийому ставок «Фортуна Live» – орієнтовно – від 6 місяців (звичайно, це залежить від багатьох факторів – місця розташування, формату пункту, розміру міста, представленості інших операторів у безпосередній близькості тощо). Надані більш ніж вигідні умови – це % від чистої виручки, що одержує партнер, включаючи прибуток і від оперування самого пункту, і від роботи інтернет-ресурсів лотереї.

Відео дня

2.Низька вартість старту і гнучка пропозиція

Пропозиція «Фортуна Live» включає пакети для підприємців різного рівня – від початкового (площа для розміщення пункту прийому ставок – від 5 кв. метрів і 50 тисяч гривень на облаштування) до високого – окремі бізнес-зали. Фахівці «Фортуна Live» забезпечують повний супровід питання оцінки перспективності при виборі приміщення та оптимізації інвестицій. Після цього відкриття пункту прийому ставок може бути здійснено лише за один тиждень.

3.Легальність

Відкриття пункту прийому ставок спортивної лотереї «Фортуна Live» на умовах договору про розповсюдження лотереї – це абсолютно легальний бізнес. «Фортуна Live» – це новий продукт «Української Національної Лотереї», компанії, яка володіє всіма необхідними ліцензіями. Прийом ставок та їх виплата ведеться відповідно до вимог українського законодавства. Виграші виплачуються надзвичайно оперативно і в повному обсязі, без стягнення комісії. Згідно з умовами співпраці, дія ліцензійних умов поширюється на всі пункти прийому ставок, з якими укладено договір. Безпека бізнесу – це гарантія успіху і спокою його власників.

4.Популярність лотереї, яка займає провідні позиції на ринку

«Фортуна Live» сьогодні входить у трійку лідерів спортивних лотерей України (джерело: експерти популярного порталу footboom.com)

Переваги «Фортуна Live» над конкурентами це: зручна сучасна платформа для онлайн-ставок (www.fortunalive.com.ua), найширша в Україні лінія подій і результатів, на які можна зробити ставку 24/7, найпривабливіші коефіцієнти на фаворитів.

5.Велика кількість існуючих і потенційних користувачів

Гравці, які користуються сервісом «Фортуна Live» – це чоловіки віком 25-55 років, які цікавляться спортом, з доходом «середній+», менеджери середньої ланки, співробітники дрібних і середніх компаній. Як бачимо, аудиторія дуже широка. Тільки за кілька місяців з моменту початку роботи спортивної лотереї «Фортуна Live» її шанувальниками стали кілька десятків тисяч гравців у онлайні і майже стільки ж – в наземних пунктах прийому ставок.

6.Допомога в запуску проекту «під ключ»

При ухваленні рішення про співробітництво з «Фортуна Live», підприємець підписує з компанією договір на розповсюдження лотереї та отримує пакет послуг. У нього входить: консультації з вибору приміщення та/або розміщення пункту прийому ставок в існуючому; повний супровід з оформлення пункту згідно брендбуком; встановлення обладнання та ПЗ; підбір і навчання персоналу, маркетингова підтримка. Відкриття пункту може бути здійснено протягом тижня з моменту затвердження відповідної заявки.

7.Безкоштовний консультаційний супровід протягом усього часу співпраці

Потенційним партнерам «Фортуна Live» зовсім не обов'язково самим вивчати основи спортивних прогнозів, бути завзятими гравцями або розбиратися в спорті. Їм надається готове рішення і гарантовано повний супровід бізнесу.

Співпраця з «Фортуна Live» вигідна, як вигідний і сам бізнес, пов'язаний зі спортивними лотереями.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X