Правильне рішення. В команді Зеленського прокоментували націоналізацію Приватбанку

15 квітня 2019, 23:48

Радник кандидата в президенти Володимира Зеленського та колишній міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що вважає "правильним і обґрунтованим" рішення про націоналізацію Приватбанку.

"Щодо націоналізації Приватбанку. Це був дуже непростий процес. Згідно з тією інформацією, по якій уряд приймав рішення про приватизацію, й також було рішення РНБО, я вважаю, що рішення було абсолютно правильним", - заявив Данилюк.

Відео дня

Він також зазначив, що питання грошової компенсації колишньому акціонеру Приватбанку Ігорю Коломойському має вирішувати суд.

"Це питання до суду, але якщо виходити з позиції, яку я вже озвучив, що рішення було правильним і обґрунтованим, то про яку компенсацію може бути мова", - заявив Данилюк.

Нагадаємо, що минулого тижня Ігор Коломойський заявив, що йому не потрібен сам Приватбанк. Але потрібні гроші - $2 млрд комппенсаціі за капітал, який там знаходився під час націоналізації.

Як повідомляв НВ Бізнес, сьогодні в судах розглядаються 242 справи пов'язані з націоналізацією Приватбанку та боргами екс-власників банку перед НБУ за рефінансування.

Показати ще новини
Радіо NV
X