«Правекс-Банк» запустив нове відділення для заможних клієнтів

0 коментувати
Family Banking ПРАВЕКС БАНКу

Family Banking ПРАВЕКС БАНКу

Київ – 22 лютого 2016 року «Правекс-Банк» відкрив відділення Family Banking, спрямоване на обслуговування заможних клієнтів. «Правекс-Банк» працює у складі італійської банківської групи Інтеза Санпаоло, яка вважається банком №1 в Італії по всіх напрямках банківської діяльності

Як прокоментував Еціо Салваі, Голова Спостережної Ради «Правекс-Банку: «Відкриття цього відділення - це важливий крок для нашої групи. Ми віримо в наших людей і наших клієнтів. Одним з пріоритетних напрямків нашої роботи є корпоративний сегмент, який ми будемо розширювати, в першу чергу, завдяки роботі з міжнародними компаніями, з якими ми працюємо за кордоном і які представлені в Україні. Я хочу також наголосити на твердості позицій Інтеза Санпаоло. Це саме те, про що має думати кожен клієнт, довіряючи свої депозити банку, що стовідсотково належить солідній банківській групі.»

Як член міжнародної банківської мережі, «Правекс-Банк» дотримується у своїй роботі європейських стандартів і цінностей. У 2016-2017 роках одним з пріоритетних бізнес-напрямків банку є розвиток корпоративного бізнесу з особливою увагою на роботі з міжнародними компаніями та запровадженні безпрецедентних проектів, а також розвитку обслуговування заможних клієнтів. Банк дотримується всіх нормативних вимог НБУ та готовий відкривати нові бізнес-можливості, зокрема, в корпоративному секторі.

З 2008 року Група Інтеза Санпаоло є єдиним акціонером - власником 100% акцій «Правекс-Банку». За інформацією бізнес-порталу Delo.ua (Ekonomika Communication Hub), «Правекс-Банк» займає 12 позицію серед найкращих банків 2015 року.

 

Ліцензія НБУ №7 от 10.10.2011

Україна 2020. Економіка

Не пропустіть! Вже завтра, 18 жовтня, відбудеться лекція НВ «Економіка 2020». Новий курс чи старі реформи? Приватизація чи відкати? Долар по 8 чи 50? Зростання чи дефолт? Спікери: Андрій Коболєв, Віктор Пинзеник, Оксана Маркарова, Ольга Гуцал.

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: