Російській Газпромбанк, який потрапив під санкції, закриває свій офіс у Лондоні

2 лютого 2016, 11:06
Один з найбільших банків Росії Газпромбанк закриває свій офіс у Лондоні, згідно з документами, які банк направив в Реєстраційну палату Великобританії ще 18 грудня 2015 року, повідомляє Financial Times

Видання зазначає, що Газпромбанк вирішив закрити офіс через 18 місяців після того, як потрапив під санкції США і Євросоюзу за участь Росії в конфлікті на сході України.

Відео дня

Робота лондонського офісу Газпромбанку фактично була заморожена у 2012 році, коли кредитна організація через відмову надавати додаткову інформацію про акціонерів, не змогла отримати ліцензію на право праці на ринку інвестиційних банківських послуг у Лондоні.

Газпромбанк був заснований у 1990 році як частина Газпрому, гігантської газової монополії Росії.

Нагадаємо, голова ради директорів Газпромбанку Андрій Акімов у своєму публічному інтерв'ю Reuters підтвердив, що голова наукової організації Иннопрактикана, що працює на базі МГУ, Катерина Тихонова дійсно є дочкою російського президента Володимира Путіна.

За словами Акімова, Газпромбанк підтримував Иннопрактику, яку очолює Тихонова, "відсторонюючись від будь-яких родинних зв'язків". Одним з проектів компанії було розширення території МГУ.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков на запит Reuters відповів, що останнім часом у ЗМІ з'являється багато спекуляцій на тему дочок Путіна.

Нагадаємо, санкції щодо Газпромбанку були введені у липні 2014 року. Для нього діють обмеження на залучення кредитів на європейському та американському ринку терміном понад 30 днів.

Показати ще новини
Радіо NV
X