Порошенко вніс до Ради законопроект щодо захисту ошуканих вкладників банків

11 листопада 2016, 18:21
Президент України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект щодо захисту ошуканих вкладників банків, повідомляє прес-служба президента

Зокрема, про це глава держави повідомив під час зустрічі з представниками вкладників банку Михайлівський.

"Звертаюся до парламентарів з проханням у вівторок поставити його на голосування і проголосувати", - додав президент.

Відео дня

За словами глави держави, законопроект передбачає надання права Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, після ретельного вивчення всіх обставин укладання кожної конкретної депозитної угоди і після розроблення порядку виплат, забезпечити повернення коштів.

У прес-службі уточнили, що зміни до закону про систему гарантування вкладів фізичних осіб внесено на розгляд Ради як невідкладні.

Нагадаємо, в травні 2016 року в банк Михайлівський була введена тимчасова адміністрація. Пізніше стало відомо, що за день до цього банк продав свої кредити іншим фінкомпаніям.

15 червня прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження стосовно посадових осіб банку Михайлівський. Голова Нацбанку Валерія Гонтарєва заявляла, що власникам банку Ігорю Дорошенку і Віктору Поліщуку загрожує до п'яти років позбавлення волі.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав ліквідацію Банку Михайлівський 13 липня. З 18 липня ФГВФО анонсував виплати гарантованих відшкодувань вкладникам банку.

НВ

Показати ще новини
Радіо NV
X