Порошенко розповів блогерам про перспективу PayPal в Україні

10 березня 2018, 18:57

Президент Петро Порошенко провів закриту зустріч із блогерами, на якій розповів про податки, PayPal та виборчу реформу.

На зустрічі 9 березня були присутні 18 осіб: радник президента, помічник голови МОУ Юрій Бірюков, Мирослав Олешко, Олександр Нойнец, Ігор Бігдан, Віктор Трегубов, Гарік Корогодський, Ярослав Матюшин, Богдан Карпенко, Олексій Петров, Олена Монова, Юрій Гудименко, Мартін Брест, Масон Лемберг, Серж Марко, Пилип Духлій, Дана Ярова, Роман Доник, Денис Пятигорець і Віктор Пузанов.

Відео дня

Як повідомляють блогери, на вході вони мали залишити телефони, тож записуючими пристроями вони не користувалися.

Віктор Трегубов написав у Facebook, що Порошенко висловився за платіжну систему PayPal в Україні, але дав зрозуміти, що це не в пріоритеті. Наразі українці можуть користуватися системою PayPal, оплачуючи товари в інтернеті, але вводити кошти в країну поки немає можливості.

"Податок на виведений капітал - так, підтримує, просуває, вважає приводом порадіти. Служба фінансових розслідувань - так. І ще низка заходів щодо спрощення життя середньому бізнесу... Виборча реформа (грубо кажучи, скасування мажоритарки) - проти з фінальним переведенням стрілок на Раду", - написав він.

Нагадаємо, що Порошенко повідомив у Twitter, що до 2018 року в абсолютній більшості обласних центрів мобільні оператори запустять 4G.

Показати ще новини
Радіо NV
X