Порошенко і Лагард повідомили про результати переговорів у Києві

6 вересня 2015, 18:57
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Президент України Петро Порошенко та голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард провели в Києві спільний прес-брифінг за результатами переговорів, що відбулися сьогодні, 6 вересня

Порошенко заявив, що другий перегляд програми Міжнародного валютного фонду (МВФ) може бути завершений у жовтні, передає Інтерфакс-Україна.

"Зараз у вересні місяці до нас приїжджає місія МВФ, яка продовжить свою роботу до 2 жовтня. За підсумками роботи місії, я сподіваюся вони будуть успішними, оскільки ми рішуче налаштовані на реформи, ми домовилися, що вже в жовтні місяці можуть бути подані пропозиції на засідання ради директорів МВФ ", - заявив Президент.

Відео дня

Повідомляється також, що Крістін Лагард заявила, що статус російського боргу визначить рада директорів Міжнародного валютного фонду МВФ.

Порошенко, у свою чергу, заявив, що Україна ні за яких обставин не буде надавати ніяких привілеїв російським кредиторам. Президент сказав, що російська сторона мала всі можливості приєднатися до переговорів про реструктуризацію і, на його думку, така можливість є і зараз.

Порошенко також нагадав, що успішне завершення переговорів не дозволило допустити дефолту, якого очікувала російська сторона, оскільки це дозволяло їй негайно пред'явити свої борги до погашення.

"Переговори проведені, дефолту немає і не буде, і Росія до кінця року має визначитися: або вона розумна, або вона гарна", - сказав Порошенко.

Раніше повідомлялося, що 6 вересня до Києва прилітає директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, щоб зустрітися із президентом України Петром Порошенком.

Повідомлялося також, що місія МВФ перебуватиме в Україні з 22 вересня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X