Порошенко і Лагард повідомили про результати переговорів у Києві

6 вересня 2015, 18:57
2077
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Порошенко і Лагард зустрілися в Києві

Фото: прес-служба Президента

Президент України Петро Порошенко та голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард провели в Києві спільний прес-брифінг за результатами переговорів, що відбулися сьогодні, 6 вересня

Порошенко заявив, що другий перегляд програми Міжнародного валютного фонду (МВФ) може бути завершений у жовтні, передає Інтерфакс-Україна.

"Зараз у вересні місяці до нас приїжджає місія МВФ, яка продовжить свою роботу до 2 жовтня. За підсумками роботи місії, я сподіваюся вони будуть успішними, оскільки ми рішуче налаштовані на реформи, ми домовилися, що вже в жовтні місяці можуть бути подані пропозиції на засідання ради директорів МВФ ", - заявив Президент.

Повідомляється також, що Крістін Лагард заявила, що статус російського боргу визначить рада директорів Міжнародного валютного фонду МВФ.

Порошенко, у свою чергу, заявив, що Україна ні за яких обставин не буде надавати ніяких привілеїв російським кредиторам. Президент сказав, що російська сторона мала всі можливості приєднатися до переговорів про реструктуризацію і, на його думку, така можливість є і зараз.

Порошенко також нагадав, що успішне завершення переговорів не дозволило допустити дефолту, якого очікувала російська сторона, оскільки це дозволяло їй негайно пред'явити свої борги до погашення.

"Переговори проведені, дефолту немає і не буде, і Росія до кінця року має визначитися: або вона розумна, або вона гарна", - сказав Порошенко.

Раніше повідомлялося, що 6 вересня до Києва прилітає директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард, щоб зустрітися із президентом України Петром Порошенком.

Повідомлялося також, що місія МВФ перебуватиме в Україні з 22 вересня.

Зверніть увагу

4 січня, 09:45
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Країни

Вчора, 11:31

article_img
Золоті слова. Жителі неангломовних країн масово вивчають головну міжнародну мову
Події

Вчора, 17:32

article_img
Новий союзник Порошенка, неполітичні повії і багато Коломойського. Найкраще за тиждень за версією головного редактора NV.ua
Наукпоп

Вчора, 15:52

article_img
Кривавий Місяць. Сьогоднi на жителів Землі чекає незвичайне затемнення

Головне

Геополітика

Вчора, 21:35

article_img
Ізраїль і Чад відновлять дипломатичні відносини через 47 років після розриву
Країни

Вчора, 13:30

article_img
Біля автоколони губернатора одного з міст Афганістану вибухнула бомба, загинуло щонайменше восьмеро силовиків
Економіка

Вчора, 13:15

article_img
Інфраструктурний підйом. В Україні рекордними обсягами будують дороги, аеропорти, мости