В Лондоні заарештовано мільйонні рахунки росіянина, підозрюваного у відмиванні грошей російської мафії

11 травня 2016, 17:57
В Великобританії поліція арештувала 22 мільйони доларів на банківських рахунках росіянина Дмитра Недзвецького, якого вона підозрює у зв'язку з російською організованою злочинністю і використанні Лондонського ф'ючерсного ринку для відмивання грошей, передає Радіо Свобода з посиланням на Reuters

Як повідомляється, у справі брали участь дві російські компанії, швейцарська фірма і інвестиційна група на Британських Віргінських островах.

Газета Times пише, що Недзвецький, якого британська влада підозрює у відмиванні мільйонів доларів, працює брокером у Archer Daniels Midland.

Відео дня

Згідно з наявними даними, 43-річного росіянина затримували ще в кінці березня, але відпустили без пред'явлення будь-яких звинувачень під заставу до липня.

Однак після проведення розслідування, яке тривало чотири місяці і здійснювалося поліцією і оператором ф'ючерсів Intercontinental Exchange, Inc (ICE) щодо підозрілої торгівлі на ринку ф'ючерсів, представник поліції лондонського Сіті повідомив, що після арешту російського брокера за підозрою у відмиванні грошей вони заарештували чотири рахунки.

"Наше розслідування направлено проти підозрюваного з числа російської організованої злочинної групи, який за допомогою Лондонського ф'ючерсного ринку відмивав мільйони доларів, отриманих за допомогою злочинних доходів", - розповів інспектор Крейг Мулліш з відділення поліції по боротьбі з відмиванням грошей.

У той же час ніяких додаткових подробиць справи не повідомляється.

Показати ще новини
Радіо NV
X