Законопроєкт про податкову систему Дія.City зареєстрували в Раді

14 квітня 2021, 16:35

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про податкову систему Дія.City.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 5376 Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні, повідомив міністра цифровий трансформації Олександр Борняки в Facebook.

Відео дня

«Саме цей документ стане правовою фундаментом для запуску в межах Дія City кращої податкової системи для розвитку IT-галузі», - написав представник Мінціфри.

Для компаній-резидентів Дія City буде діяти наступна податкове навантаження:

  • податок на дохід фізичних осіб 5%;
  • єдиний соціальний внесок буде вважатися від мінімальної заробітної плати;
  • законопроект дає компаніям-резидентам Дія Сity можливість вибирати, який корпоративний податок платити, - податок на прибуток (18%) або податок на виведеній капітал (ННВК) за ставкою 9%;
  • військовий збір складе 1,5%.

Заступник міністра цифровий трансформації Борняки підкреслив, що система не передбачає додаткове навантаження або приховані платежі.

«Загальна система оподаткування не стимулює розвиток компаній. Спрощена система ФОП ускладнює компаніям можливості масштабування і залучення інвестицій », - додав Борняки.

Також він зазначив, що зменшення податкових ставок покликане збільшити надходження до держбюджету за рахунок зростання IT-сектора.

Нагадаємо, що профільний комітет рекомендував Верховній Раді прийняти за основу законопроект про Дія.City.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X