Кабмін скасував перемогу Олейнікова у конкурсі на голову Податкової

6 листопада 2021, 15:43

Кабінет Міністрів України скасував рішення про перемогу Євгена Олейнікова у конкурсі на посаду голови Державної податкової служби України.

Відповідний документ оприлюднив народний депутат з фракції Європейська солідарність Олексій Гончаренко.

«Кабмін скасував рішення про перемогу Євгена Олейнікова у конкурсі на посаду голови Державної податкової служби України. Про це повідомило управління забезпечення діяльності Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Ще 27 вересня Олейнікова було визначено переможцем конкурсу з результатом 11,23 бала. А 3 листопада це рішення було скасовано», — написав Гончаренко у Telegram.

Відео дня

3 листопада правоохоронці провели обшуки у приміщенні центрального апарату ДПС і ДПС у Полтавській області. Також обшуки пройшли за місцем проживання Олейнікова та його матері і за місцем проживання кількох посадовців ДПС в Полтавській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Як пояснив сам Олейніков, обшуки пов’язані з тим, що, на думку НАБУ, він може бути причетним до прикриття незаконної діяльності певної групи підприємств.

У податковій додали, що ще у грудні 2020 року та в січні 2021 року провели власну перевірку головного управління ДПС Полтавської області з питань відпрацювання ризикових компаній, зокрема щодо підприємств, які фігурують у цій кримінальній справі. За підсумками перевірки було виявлено порушення, у зв’язку з чим стосовно службових осіб було вжито дисциплінарних заходів, а інформацію передали до Держбюро розслідувань.

3 листопада Верховна Рада відправила у відставку першого віцепрем'єр-міністра та міністра економіки Олексія Любченка.

Незадовго до голосування за відставку Любченка стало відомо, що Національне антикорупційне бюро та Служба безпеки України проводять у нього обшуки. За даними джерел НВ, слідчі дії проводилися у справі про податкові скрутки для окремих підприємств та створення тіньового офісу.

Показати ще новини
Радіо NV
X