Пишний розповів, чи виписало керівництво Ощадбанку собі премії за перемогу над Росією в арбітражі

18 січня 2019, 15:23

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний повідомив, що керівництво банку не отримувало премії за перемогу над Росією в Міжнародному комерційному арбітражі в листопаді 2018 року.

Про це він розповів в інтерв'ю Радіо НВ .

"Ні, не нарахували, не передбачено. Я не можу сказати, що ми би не хотіли отримати бонуси, але в даному випадку ми розуміємо, що сама процедура звернення-стягнення [компенсації з РФ, - Ред.] буде дуже тривалою, складною і нешвидкою, і все ж таки правильно говорити про якісь додаткові матеріальні бонуси і стимули, виходячи з фактично отриманої компенсації", - сказав Пишний.

Відео дня

Також голова правління держбанку зазначив, що послуги адвокатів обійшлися фінустанові в близько $4 мільйона.

Нагадаємо, 26 листопада 2018 року міжнародний комерційний арбітраж задовольнив позов державного Ощадбанку і прийняв рішення про стягнення з Росії $1,3 млрд в рамках компенсації збитків, завданих в результаті анексії Криму з боку РФ.

За шість місяців до цього - в травні 2018 року - наглядова рада компанії Нафтогаз України прийняла рішення про виділення премії для її керівництва в розмірі $4,63 млрд за перемогу над Газпромом у Стокгольмському арбітражі.

16 січня стало відомо, що Кабінет міністрів ініціює внесення наглядовою радою національної акціонерної компанії Нафтогаз України нового контракту з керівництвом компанії з обмеженням зарплат і премій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X