Зростання на 45%. Коли військові пенсіонери все-таки отримають обіцяні виплати

24 липня 2021, 06:12

Влітку 2021 року українські військові пенсіонери отримають обов’язкові надбавки до виплат. Мінсоцполітики повідомило, що їх перенесли на серпень.

Про це Міністерство соціальної політики повідомило на своєму сайті. У результаті такого рішення, пенсії в Україні зростуть для 400 тисяч осіб.

Мінімальна пенсія для учасників бойових дій зросла на 45%. Сума цієї надбавки становить 834,3 гривні. Також надбавку в розмірі 2 тис. гривень отримають військовослужбовці, яким була призначена пенсія до 1 березня 2018 року.

Відео дня

Тепер виплата військовим пенсіонерам становить 210% прожиткового мінімуму осіб, які втратили працездатність. Раніше цей відсоток був нижчим - 165%.

Міністерство заявило, що надбавки почнуть виплачувати з 1 липня 2021 року, але згодом їх перенесли на серпень. Додаткові кошти будуть видавати з доплатою до підвищених розмірів пенсії за липень. Нагадаємо, раніше уряд встановив мінімальну пенсійну виплату з урахуванням надбавок, підвищень, доплат особам, яким вона призначена за військовим законом України, у розмірі 3854 гривень.

Також раніше ми розповідали, що в Україні з жовтня адресні виплати отримуватимуть пенсіонери у віці від 75 років. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Також з 1 липня більш 30 тис. пенсіонерів отримають надбавки до пенсій. Ми пояснили, яких категорій це стосується.

Редактор: Лілія Вітюк
Показати ще новини
Радіо NV
X