PayPal запустив у Британії операції з криптовалютою

20 вересня 2021, 11:43

Сервіс PayPal запустив операції з криптовалютою ще в одній країні. Тепер продавати і купувати цифрові валюти в PayPal зможуть і британські користувачі.

Платіжна система PayPal запустила операції з криптовалютою для британських користувачів. Про це компанія повідомила 17 вересня у своєму Twitter.

Тепер користувачі PayPal можуть купувати і продавати криптовалюту через свої гаманці PayPal.

Відео дня

«Ми раді повідомити, що всі клієнти в Британії тепер можуть купувати, зберігати і продавати криптовалюту Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin зі свого облікового запису PayPal», — йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що навесні цього року PayPal дозволив американським користувачам розплачуватися криптовалютою біткоїн, Litecoin, Ethereum і Bitcoin Cash. Для захисту продавців, в момент купівлі криптовалюту будуть переводити у фіатні гроші.

Про те, що PayPal дозволить користувачам купувати, продавати і зберігати криптовалюту, повідомлялося ще в жовтні минулого року. На тлі цієї новини курс біткоїна підстрибнув до $13,1 тисяч. На той момент це було рекордним показником курсу криптовалюти за рік.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X