PayPal та інші. НБУ зробив крок назустріч міжнародним платіжним системам

5 вересня 2018, 10:33

Національний банк України (НБУ) розробив рекомендації щодо подання документів для погодження умов та порядку діяльності в країні міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є нерезидент.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

"Метою створення цього документу є підтримка партнерських взаємин з учасниками платіжного ринку та спрощення процесу підготовки документів, які, відповідно до законодавства, подаються Національному банку України для реєстрації міжнародної платіжної системи-нерезидента", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Рекомендації містять порядок оформлення та подання документів до Національного банку, опис положень, які мають містити документи, а також перелік законодавчих актів України та документів міжнародних організацій, які необхідно використовувати з метою подання документів для узгодження умов та порядку діяльності міжнародної платіжної системи.

Платіжні організації міжнародних платіжних систем мають право здійснювати діяльність в Україні виключно після їх реєстрації шляхом унесення відомостей про них до Реєстру платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури, який веде НБУ.

НБУ вносить відомості до реєстру про міжнародній платіжній системі, платіжною організацією якої є нерезидент, після узгодження умов та порядку діяльності цієї платіжної системи в Україні.

Наразі в реєстрі містяться відомості про 10 міжнародних платіжних системах-нерезидентах, з них три - міжнародні карткові платіжні системи, сім - міжнародні системи переказу коштів.

Нагадаємо, що раніше PayPal запустив транскордонні перекази для України через свою "дочку" Xoom.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X