PayPal дозволив розплачуватися криптовалютами

30 березня 2021, 17:21

Сервіс PayPal дозволив американським користувачам розплачуватися криптовалютами біткоїн, Litecoin, Ethereum і Bitcoin Cash. Для захисту продавців в момент покупки криптовалюту будуть переводити в фіатні гроші.

Платіжний сервіс PayPal оголосив про запуск нової функції Checkout with Crypto, яка дозволить американським користувачам розплачуватися криптовалютою. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Відео дня

Спираючись на функції покупки, зберігання та продажу криптовалюта через PayPal, користувачі сервісу можуть за допомогою Checkout with Crypto розплачуватися за товари. Конвертація з криптовалюти в фіатні гроші (валюти, що випускаються державою) буде проходити в момент покупки. Конвертація потрібна для захисту продавців від волатильності криптовалют.

PayPal буде підтримувати оплату криптовалютами біткоїн, Litecoin, Ethereum і Bitcoin Cash. Для кожної покупки можна використовувати тільки один тип криптовалюти. PayPal не стягуватиме комісію за транзакцію при оплаті за допомогою криптовалют.

Про те, що PayPal дозволить користувачам купувати, продавати і зберігати криптовалюту повідомлялося ще в жовтні минулого року. На тлі цієї новини курс біткоїну підстрибнув до $13,1 тисяч. На той момент це було рекордним показником курсу криптовалюти за рік.

Навіть те, що виглядає новою перспективною технологією, може стати базою для бульбашки. Про біткоїни розповідаємо в подкасті Радіо НВ:

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X