Payoneer повністю відновила роботу всіх сервісів

3 липня 2020, 12:36
Платіжна платформа Payoneer повністю відновила всі сервіси карт Payoneer Prepaid Mastercard.

Користувачі Payoneer від 2 липня можуть виводити кошти на рахунок в місцевому банку, здійснювати платежі і управляти валютами. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Відео дня

Раніше в компанії повідомляли, що ця функція буде доступна з 6 липня. Також в компанії додали, що працюють над тим, щоб нові кошти надходили на передплачені картки користувачів. Зараз кошти зараховуються на валютний баланс Payoneer.

Як підкреслила СОО Payoneer Карен Леві, що завершивши аудит і знявши блокування з британської Wirecard, в Управлінні фінансового нагляду Великобританії підтвердили, що всі кошти тримачів карток зберігаються на захищених трастових рахунках в банках 1-го рівня в Великобританії, відповідно до їх вимог і відповідно до ліцензії.

Нагадаємо, що власники карток Payoneer почали масово скаржитися на заморозку коштів 26 і 27 червня. Тоді користувачі отримали на свою пошту повідомлення, в яких говорилося, що кошти на картах виявилися замороженими через банкрутство фінансового партнера системи - німецької компанії Wirecard AG. Тоді британський фінрегулятор наклав обмеження на роботу Wirecard Card Solutions Limited (дочірня компанія Wirecard AG).

30 червня компанія виступила із заявою, що в зв'язку з рішенням британського регулятора про зняття обмеження на роботу британського підрозділу німецької платіжної компанії Wirecard, кошти на картах Payoneer будуть незабаром розморожені. Тоді ж в компанії заявили, що планують змінити емітента своїх карт. Вже 1 липня в компанії повідомили про розблокування карт, однак додали, що можливість виводити кошти на місцевий банківський рахунок і використовувати свій баланс для здійснення платежів з'явиться у користувачів з 6 липня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X