Партнера банку Михайлівський вигнали з фінансового ринку

30 травня 2017, 12:33
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг виключила партнера банку Михайлівський компанію Кредитно-інвестиційний центр з реєстру фінустанов, пише finclub

Як повідомляє прес-служба відомства, товариством не надано до Нацкомфінпослуг річну фінансову звітність і звітні дані за 2016 рік в паперовій та електронній формі, що свідчить про порушення вимог чинного законодавства у сфері надання фінансових послуг.

Відео дня

"Виключити ТОВ Кредитно-інвестиційний центр з Державного реєстру фінансових установ та анулювати свідоцтво про реєстрацію фінансової установи", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Кредитно-розрахунковий центр був партнером Банку Михайлівський. Фонд гарантування заявляв, що фізичні особи в приміщеннях Банку Михайлівського вносили гроші на користь ТОВ Інвестиційно-розрахунковий центр (ІРЦ) і ТОВ Кредитно-інвестиційний центр (КІЦ) за договорами фінансового позики. І робили це в період з листопада 2014 року по 18 травня 2016 року.


Нагадаємо, що Окружний адмінсуд Києва за позовом єдиного власника банку - компанії Екосіпан - скасував рішення Нацбанку про неплатоспроможність Банку Михайлівський, рішення Фонду гарантування вкладів фізосіб про введення в нього тимчасової адміністрації та рішення обох держорганів про ліквідацію банку.

Нацбанк готується оскаржити рішення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X