П'яте судно з вугіллям з ПАР прибуло в Україну

19 вересня 2017, 10:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У порт Южний прибуло п'яте судно з 75 тис. т антрациту з ПАР для енергохолдингу ДТЕК

Про це повідомила прес-служба компанії, передає агенство Інтерфакс-Україна.

У порту розвантажується відразу два балкера з імпортним антрацитом, що дозволить ТЕС компанії накопичити ресурс для стабільної роботи в опалювальний період.

Відео дня

Процес розвантаження балкера MIN SHENG 1 займе орієнтовно три доби. При цьому балкер Semiramis з 80 тис. т антрациту, який прибув в Южний 17 вересня, станом на 8:00 вівторка розвантажений вже на 85%.

Паливо буде направлено на склади Придніпровської та Криворізької ТЕС.

"У жовтні ми очікуємо прибуття в Україну ще 150 тис. т південноафриканського вугілля для того, щоб створити необхідні запаси ресурсу на складах наших ТЕС напередодні опалювального сезону", - зазначив комерційний директор ДТЕК Енерго Віталій Бутенко.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ). 100% акцій СКМ належить бізнесменові Рінату Ахметову. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Нагадаємо, що в рамках укладеного контракту ДТЕК вже імпортував в Україну 225 тис. т антрациту з ПАР.

Перше судно з 75 тис. т антрациту для теплоелектростанцій ДТЕК прибуло в Україну 25 травня, друге - 23 липня. Всього в ПАР компанія законтрактувала 675 тис. т вугілля. А в середині серпня в Україні прибуло третє судно з вугіллям з ПАР для ДТЕК. Напередодні, в Україну прибуло четверте судно з антрацитом з Південно-Африканської республіки для енергохолдингу ДТЕК.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявляв, що Україна не матиме потреби в антрацитовой групі вугілля через півтора року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X