Майстри фінансового мистецтва. Де зберігають свої гроші та під які відсотки готові видати кредити топи найбільших банків України

21 листопада 2021, 09:09
NV Преміум

П’ятеро банкірів у бліц-інтерв'ю журналу НВ дають діагноз українській економіці та її спроможності бути територією низьких ставок, а також розповідають, де і чому зберігають власні гроші.

У країнський банківський сектор цьогоріч демонструє гарну прибутковість. Економічне відновлення продукує потребу компаній та споживачів у позиках. А інвесторів цікавлять його операційні результати.

Відео дня

І хоча багато показників вітчизняних банків залежать від того, як НБУ реагуватиме на високу інфляцію — а вона сягнула майже 11 %, — великі зміни для галузі обіцяють новітні технології. Якщо класичні установи фокусуються на традиційних кредитах та депозитах, то нео­банки не просто йдуть, а біжать у смартфони українців, аби бути поруч.

НВ розпитав п’ятьох банкірів, керуючих знаковими для ринку установами, про стан справ у економіці, зниження ставок кредитування, фінансово-технологічну революцію та їхні варіанти зберігання власних заощаджень.

Показати ще новини
Радіо NV
X