ОТП Банк планує злиття в Україні

26 квітня 2017, 15:22
ОТП Банк шукає можливості для злиття в Україні

Про це повідомив голова наглядової ради банку Золтан Майор, передають Українські новини.

"Кілька днів тому у нас відбулися загальні збори групи, і наш голова заявив, що ми повинні шукати можливості для злиття. Ми дуже стабільна і міцна банківська група, нехай не найбільша, але стабільна. Ми єдиний банк в Європі, у якого ціни на акції зросли після кризи. У нас є надлишковий капітал, і ми шукаємо можливість для вкладення цього капіталу", - відповів він на питання про те, на якій стадії знаходяться переговори про покупку Промінвестбанку.

Відео дня

Голова наглядової ради ОТП Банку зазначив, що у групи є вільний капітал, який вони готові інвестувати.

"Ми розглядаємо придбання в країнах, де ми присутні. Якщо все піде за нашим базовим сценарієм, тоді ми зможемо згенерувати 15%-ве зростання наших дивідендів", - сказав Майор.

За його словами, для групи важливе ефективне використання надлишкового капіталу і можливість його повернення акціонерам.

В якості прикладу він навів покупку OTP Group в Хорватії дочірньої компанії Societe General, в результаті чого вдалося забезпечити створення 4-го за величиною банку в країні.

Також у ОТП Банку залишаються плани з розширення присутності на небанківському фінансовому ринку.

Нагадаємо, що в ЗМІ неодноразово з'являлася інформація про можливу покупку OTP Bank Промінвестбанку в Україні.


На українському ринку ОТП Банк представлений з 1998 року, його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. ОТП Банк входить в банківську групу ОТП разом з КУА ОТП Капітал і ОТП Лізинг.

2016 ОТП Банк закінчив з прибутком 962 млн гривень.

За даними НБУ, на 1 січня за розміром активів банк займав 13-е місце (24,8 млрд грн) серед 93 діючих банків.

Показати ще новини
Радіо НВ
X