Ощадбанку Росії дозволили купити в Україні два готелі у екс-регіонала

20 лютого 2018, 10:58

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дав українській "дочці" Сбербанку Росії дозвіл на купівлю двох готелів Чорне море в Одесі (вул. Пантелеймонівська, 25, вул. Рішельєвська, 59) у екс-регіонала, народного депутата Леоніда Клімова.

Про це повідомили в прес-службі АМКУ.

Йдеться про купівлю активів, що належать Туристично-виробничій фірмі Чорне море.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року Державна виконавча служба Міністерства юстиції України виставила на продаж у системі електронних торгів арештованим майном СЕТАМ за борги за іпотекою одеський готель Чорне море Рішельєвська.

Відео дня

Загальна площа готельного комплексу становить 12 тис. кв. м., номерний фонд - 225 номерів. Він входить до мережі готелів Чорне море, яка належить одеському бізнесменові, екс-власнику Імексбанку та нинішньому власнику футбольного клубу Чорноморець.

Згідно з даними веб-сайту мережі готелів Чорне море, в неї входять дев'ять об'єктів в Одесі, Одеській області та Києві.

Головний офіс мережі розташований на вул. Маразлієвська, 1/20 в Одесі. Там же діє стадіон ФК Чорноморець і готель Чорне море Парк Шевченка.


Туристично-виробнича фірма Чорне море створена в 1997 році. Основним видом діяльності є надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Згідно з даними Держреєстру, станом на 16 лютого 2018 року кінцевим бенефіціаром компанії зазначено Леоніда Клімова. Він також спільно з бізнес-партнером Олександром Лиженковим є кінцевими бенефіціарами Футбольного клубу Чорноморець.


Нагадаємо, що 23 березня минулого року Україна запровадила санкції терміном на рік проти всіх п'яти структур російських держбанків, що працюють в країні: українських Сбербанку та ВТБ, БМ Банку ("внучка" ВТБ), Промінвестбанку ("дочка" ЗЕБа) і VS Bank ("внучка" Сбербанку). Їм заборонені будь-які фінансові операції на користь пов'язаних з ними осіб, зокрема материнських структур.

Показати ще новини
Радіо NV
X