Ощадбанку дозволили отримати контроль над компаніями російського бізнесмена

24 листопада 2017, 09:44
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив державному Ощадбанку взяти під контроль активи українських компаній Нітеко і Будівельні технології, які контролюються російським бізнесменом з литовським громадянством Дмитром Буряком

Про це йдеться в повідомленні відомства.

Так, АМКУ надав дозвіл Ощадбанку на набуття контролю над активами компаній Нітеко і Будівельні технології, що дозволить банку забезпечити можливість здійснення господарської діяльності зі здачі в оренду офісних приміщень, торгово-розважальних приміщень і надання готельних послуг.

Відео дня

Обидві компанії контролюються російським бізнесменом Буряком і мають кредиторську заборгованість перед Ощадбанком.

У прес-службі Ощадбанку агентству Українські новини пояснили, що рішення АМКУ пов'язані з процедурою фінансової реструктуризації компанії Нітеко.

"Існує кілька сценаріїв проведення цієї реструктуризації, це рішення АКМУ потрібно для реалізації одного з цих можливих сценаріїв", - додали в банку.


Буряк контролює в Україні девелоперську компанію DeVision, в активі якої готель Ramada Encore, торгові центри Домосфера і Атмосфера, а також бізнес-центр Європа.

100% акцій Ощадбанку є у державній власності. За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 2-е місце (220,7 млрд грн) серед 88 діючих банків.


У вересні Ощадбанк почав процедуру фінансової реструктуризації даних боргів компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X