Ощадбанк сплатив штраф у 14 млн грн Антимонопольному комітету за купівлю рибного ярмарку без дозволу

5 жовтня, 16:24
Ощадбанк виплатив штраф за покупку рибного ярмарку (Фото:Ощадбанк via Facebook)

Ощадбанк виплатив штраф за покупку рибного ярмарку (Фото:Ощадбанк via Facebook)

Державний Ощадбанк виплатив штраф майже 14 млн грн накладений Антимонопольним комітетом.

Державний Ощадбанк у повному обсязі сплатив штраф Антимонопольного комітету у розмірі 13,8 млн грн за купівлю без дозволу складських приміщень рибного ярмарку та комплексу зберігання продуктів харчування для компанії Логістик центр Скандинавія.

Відео дня

Про це йдеться у повідомленні відомства.

У Комітеті наголосили, що раніше за результатом позовних вимог Ощадбанку Господарський суд міста Києва підтвердив законність встановленого порушення та розміру штрафу.

В АМКУ зазначили, що розслідування та збирання доказів у справі тривали близько чотирьох років. Причиною було невизнання Ощадбанком факту порушення.

Як зазначили у Комітеті, банк не співпрацював із АМКУ, не сприяв з'ясуванню обставин справи, ігнорував необхідність відповіді на вимоги відомства.

Антимонопольний комітет оштрафував Ощадбанк за купівлю рибного ярмарку у вересні 2021 року . Тоді у держбанку скаржилися на колишнього власника об'єкту та звинувачували його у рейдерстві.

" Придбання Ощадбанком у власність складської нерухомості було вимушеним заходом, викликаним ризиком втрати іпотеки, яка не була продана у виконавчому провадженні", - заявляли в Ощаді.

При визначенні розміру штрафу у відомстві взяли до уваги, що банк факт порушення не визнав та перешкоджав розслідуванню.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X