Ощадбанк увів нову послугу для зняття готівки

26 січня 2018, 16:40

Державний Ощадбанк з 22 січня ввів нову послугу – зняття готівки без карти за технологією Cash by Code.

Про це повідомила прес-служба банку.

Так, клієнти Ощадбанку можуть отримувати кошти в банкоматах банку без фізичної присутності картки за допомогою Ощад 24/7.

Щоб зняти гроші в банкоматі без карти, клієнту потрібно зайти зі смартфона в мобільний додаток Ощад 24/7 і вибрати функцію Отримання готівки без карти. Потім потрібно вказати суму для зняття і номер мобільного телефону. Система автоматично сформує код з двох частин: першу клієнт отримує в Ощад 24/7, другу – у вигляді SMS-повідомлення на мобільний номер телефону. Для зняття готівки в банкоматі необхідно вибрати функцію Гроші за кодом на екрані банкомату і протягом 15 хвилин ввести обидві частини коду і зазначену раніше суму. Після перевірки даних система дає дозвіл на видачу, клієнт отримує готівку і чек.

Відео дня

Як зазначив директор департаменту електронної комерції і платіжних коштів Ощадбанку Володимир Москаленко, технологія Cash by Code стала наступним кроком в системному вдосконаленні онлайн-платформи Ощад 24/7.

"Така послуга має високий рівень безпеки завдяки багатьом ступеням перевірки", – додав він.


100% акцій Ощадбанку знаходиться в державній власності. За даними НБУ, на 1 липня 2017 року за розміром активів банк займав 2-е місце (220,7 млрд грн) серед 88 діючих банків.

Показати ще новини
Радіо НВ
X