Ощадбанк вирішив продати завод з виробництва біопалива

2 серпня 2018, 09:28

Державний Ощадбанк продає завод з виробництва палива, що належить холдингу Креатив Агро.

Про це йдеться у повідомленні СЕТАМ.

Відзначається, що продається нерухоме та рухоме майно - комплекс, завод з виготовлення паливних гранул з соломи потужністю 40 тис. тонн в рік і обладнання заводу у кількості 34 од., розташований в Кіровоградській області.

Відео дня

Початкова вартість продажу складає 43 млн грн без урахування ПДВ.

Згідно з умовами продажу, передбачений повний розрахунок (100% вартості лота) грошовими коштами в день укладення договору купівлі-продажу.

Заявки на участь в аукціоні приймаються до 15 серпня, а аукціон відбудеться на наступний день - 16 листопад 2018. Гарантований внесок становить 2,1 млн грн.

Нагадаємо, восени 2017 Апеляційний суд Кіровоградської області залишив без змін рішення Кіровського райсуду про стягнення з Максима Березкіна та Юрія Давидова $180 млн, 12 млн євро і 117 млн ​​грн заборгованості на користь Ощадбанку.

Проте 24 квітня 2017 Апеляційний госпсуд відмовився задовольнити скаргу Ощадбанку на рішення Господарського суду Кіровоградської області від 6 грудня 2016-го, яким держбанку також було відмовлено в задоволенні позову до заводу модифікованих жирів про стягнення $216,7 млн, право вимоги до якого в заставу Ощадбанку надала компанія Креатив.

21 червня 2018 суд задовольнив позовну заяву Ощадбанку про стягнення на його користь кредитної заборгованості Креатив Агро в розмірі $8,4 млн та 28 млн грн з поручителів - фізичних осіб Максима Березкіна та Юрія Давидова.

Показати ще новини
Радіо NV
X