Ощадбанк отримав рефінансування від НБУ на 3 млрд грн

21 листопада 2017, 18:47
Ощадбанк залучив у Національного банку України рефінансування на 3 млрд грн через нарощення кредитування великих корпоративних клієнтів

Про це повідомили в прес-службі банку, передає Інтерфакс-Україна.

Ощадбанк за результатами тендеру з підтримки короткострокової ліквідності банків залучив у НБУ кошти на 84 дні під 15,5% річних під заставу ОВДП.

Відео дня

Як відзначили в прес-службі, необхідність рефінансування обумовлена значним обсягом операцій з кредитування великих корпоративних клієнтів.

"Не дивлячись на те, що Ощадбанк залишається одним з лідерів за приростом строкової ресурсної бази в національній валюті, яка за 9 місяців поточного року зросла на 7,7 млрд грн, обсяг гривневої ліквідності недостатній для повного покриття потреб клієнтів в кредитуванні”, - заявили у прес-службі.

Зазначається, що вказане рефінансування принципово відрізняється від того, що банки масово залучали під час кризи. Зокрема, мова йде про диверсифікацію джерел фінансування.

“З огляду на об'єктивну тенденцію до зростання процентних ставок залучення на ринку, Ощадбанк використовує ринковий підхід до управління своєю ліквідністю, зберігаючи при цьому ефективність” - додали у прес-службі банку.

Нагадаємо, тендер з рефінансування банків відбувся 15 листопада, але НБУ не оприлюднив переможця.


100% акцій Ощадбанку знаходиться у державній власності. За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 2-е місце (220,7 млрд грн) серед 88 діючих банків.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X