Ощадбанк призупинив співпрацю з компанією, яку відсторонив Всесвітній банк

18 липня 2016, 15:15
Державний Ощадбанк призупинив проведення тендерів за участю компанії БМС Консалтінг, яку Світовий банк відсторонив від своїх тендерів на шість років

Про це йдеться у повідомленні банку.

"Усі попередньо укладені угоди Ощадбанку з компанією БМС Консалтінг базувались на результатах відкритих та прозорих тендерних закупівель, виходячи виключно з конкурентних пропозицій компанії та економічної доцільності закупівель", - повідомляє прес-служба.

Відео дня

Як наголошується, компанія брала участь у тендерах банку на рівних з іншими учасниками умовах.

"Ощадбанк оперативно відреагував на прес-реліз Світового банку щодо заборони участі в тендерах Світового банку ряду компаній, серед яких БМС-Консалтінг", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, банком було призупинено проведення тендерів за участю вказаної компанії та ініційовано перегляд існуючих процедур банку з метою визначення дискваліфікаційних заходів щодо компаній, які потрапляють до стоп-листів провідних міжнародних організацій.

"Зазначена заява Світового банку є підставою для перегляду Ощадбанком політики закупівель на предмет участі в тендерах банку компаній, які потрапили під санкції міжнародних фінансових організацій", - заявили у банку.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк уклав дві угоди на суму 56,26 млн грн з компанією БМС Консалтінг, яку Світовий банк відсторонив від своїх тендерів на шість років за корупцію.

Показати ще новини
Радіо NV
X