У Мінцифри назвали послуги податкової, які будуть доступні в Дія

13 квітня 2021, 11:05

У Мінцифри назвали послуги податкової, які з’являться на порталі і в додатку Дія найближчим часом.

У Міністерстві цифровий трансформації анонсували послуги податкової, які будуть доступні в сервісі Дія. Про це повідомляється на сайті відомства.

Зокрема, Diia Summit на порталі і в додатку Дія будуть доступні сплата податків та подання декларацій для ФОП на спрощеній системі оподаткування, довідка про отримані доходи і сплачені податки, відображення даних про платника податків і стан його розрахунків з бюджетом.

Відео дня

Відзначається, що процес заповнення декларації в Дія буде максимально автоматизований. Система буде заповнювати поля таким чином, що користувачеві залишиться відповісти всього на 4 питання.

Крім того, через сервіс Дія українці отримуватимуть оповіщення про граничні терміни оплати, наявності податкових зобов’язань або заборгованостей. Це допоможе уникнути штрафів і заощадить кошти підприємців.

Також в Мінцифри обіцяють інтегрувати Дія з банками. Завдяки цьому за згодою користувача Дія буде робити запит в банк або банки (якщо у ФОПа є відкриті рахунки в декількох), і показуватиме загальну суму надходжень за обраний звітний період з ФОП-рахунку або рахунків.

У міністерстві підкреслили, що суму доходів буде бачити тільки користувач — Дія від імені платника податків буде тільки робити запит в банк і заповнювати відповідне поле в декларації.

Раніше повідомлялося, що в Мінціфри хочуть перевести в Дію всіх платників податків. Запуск можливості оплати податків в Діє для ФОП на спрощеній системі в міністерстві вважають першим кроком.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X