Думки на мільярд. Чому monobank не боїться конкурентів з АТБ та Rozetka, і скільки він коштує - інтерв'ю з Олегом Гороховським

24 грудня 2021, 14:00
NV Преміум

Олег Гороховський, співвласник компанії Fintech Band, що створила monobank, розповів НВ про його реальну оцінку, участь Сергія Тігіпка, любов до клієнтів та українське диво — успіх фінтеху на фоні важкої долі усіх інших бізнесів.

«К ороль вітчизняного фінтехринку» — так можна назвати monobank, перший національний нео­банк, що не має фізичних відділень та працює на базі Universal Bank.

Проєкт, створений частиною колишньої команди ПриватБанку, всього за чотири роки залучив 4,5 млн реальних користувачів і наблизився до позначки у $ 300 млн річного прибутку. За оцінками своїх власників, monobank коштує понад $ 1 млрд.

Відео дня

Один із цих «оцінювачів» — Олег Гороховський, співвласник компанії Fintech Band, що створила monobank, за декілька днів до Нового року поспілкувався з НВ. І розповів, за рахунок чого цей проєкт так швидко розвивається, чому він не боїться конкуренції з боку Rozetka і АТБ у фінтехсегменті та які ще фінансові можливості отримують українці, не випускаючи з рук власних смартфонів.

— Більш як рік тому ви зазначали, що monobank має оцінюватися як ІТ-компанія з мультиплікатором 10−12 до прибутку. Цього року публічно пролунала оцінка активу «понад мільярд». На чому вона базується?

Показати ще новини
Радіо NV
X