Окупанти в Криму знайшли спосіб обійти санкції за допомогою криптовалют

20 квітня 2018, 12:22

Окупаційна влада Криму розглядає можливість створення криптовалютного фонду для іноземних інвесторів, щоб обійти західні санкції.

Про це заявив так званий віце-прем'єр кримського уряду - постійний представник Криму при президенті РФ Георгій Мурадов, передає ТАСС.

"Ми ці схеми обходу санкцій обговорюємо. Один із способів, до речі, - створення криптовалютного інвестиційного фонду в Криму, де ми зможемо акумулювати криптовалютні ресурси, переводити їх в звичайні гроші і потім використовувати їх для реалізації тих чи інших інвестиційних проектів на кримській землі", - зазначив він.

Відео дня


Нагадаємо, що Росія анексувала Крим у березні 2014 року. 16 березня 2014 року окупаційною владою було проведено так званий "референдум про незалежність АР Крим". Самопроголошена кримська влада заявила, що 96% тих, хто брав в ньому участь, висловилися за приєднання Криму до Росії. 18 березня у Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму та Севастополя.

Міжнародні організації, зокрема Генеральна асамблея ООН, визнали окупацію і анексію Криму незаконною і засудили дії Росії. Проти РФ були застосовані економічні санкції.

Показати ще новини
Радіо NV
X