Окупанти "пробачили" кримчанам борги перед українськими банками

29 листопада 2017, 11:37
Так звана "державна рада Криму" остаточно затвердила закон про списання з жителів півострова боргів за кредитами, взятих в українських банках, які припинили роботу в анексованому Криму після його захоплення Росією у 2014 році

"Підлягає списанню в повному обсязі заборгованість, якщо станом на 18 березня 2014 року вона не перевищувала 5 мільйонів рублів або суму, виражену в іноземній валюті за курсом, встановленим Центральним банком Російської Федерації на зазначену дату, еквівалентну 5 мільйонам рублів", - цитує Інтерфакс слова так званого "спікера парламенту Криму" Володимира Константинова.

Відео дня

Відзначається, що в документі прописані категорії позичальників, які мають право на реструктуризацію заборгованості перед українськими банками: це позичальники, які на дату набрання чинності закону, є непрацюючими пенсіонерами, або мають на утриманні одного і більше неповнолітніх дітей і виховують їх без другого з батьків, опікуни одного та більше неповнолітніх дітей, які мають при цьому рідних неповнолітніх дітей, ветерана бойових дій.

Нагадаємо, що 19 липня 2017 Держдума РФ, остаточно прийняла закон про погашення заборгованості позичальників, які проживають в Криму, перед українськими банками.

Наприкінці липня президент Росії Володимир Путін підписав закон про правила погашення боргів жителів анексованого Криму перед українськими банками.

Закон нібито був прийнятий у зв'язку з діями на території Криму "так званих колекторів, які, перекупивши борги у банків суміжної держави, почали тероризувати місцеве населення та підприємства".

Показати ще новини
Радіо NV
X