Найбагатші люди світу втратили $78 млрд в «чорний четвер». Безос залишився єдиним зі статком більше $100 млрд

13 березня 2020, 12:15

За підсумками «чорного четверга» американський бізнесмен Джефф Безос втратив близько 7% свого стану, але залишився єдиним мільярдером зі станом більше $ 100 млрд.

Через обвал на світових ринках 20 найбагатших людей світу сукупно втратили в один день $ 78 млрд, пише Forbes .

Найбільше втратив найбагатша людина світу і засновник Amazon Джефф Безос. Його статок скоротився більш ніж на 7%, оскільки акції Amazon впали майже на 8%. У грошовому еквіваленті Безос став біднішим на $ 8 млрд, однак залишився єдиним мільярдером зі статком понад $ 100 млрд. За даними Forbes, статок Безоса дорівнює $ 104,4 млрд.

Відео дня

На другому місці опинився Білл Гейтс, який в результаті волатильності на світових ринках втратив 5, 09% або $ 5,3 млрд. Його статки скоротилися до $ 99,2 млрд.

На третьому місці серед найбагатших людей за версією Forbes виявився власник Louis Vuitton і Dior Бернар Арно. У грошовому еквіваленті він втратив $ 7,7 млрд через падіння акцій групи компаній LVMH. Його статок оцінюється в $ 82,5 млрд.

На четвертому і п'ятому місці опинилися інвестор і глава Berkshire Hathaway Уоррен Баффетт, що втратив $ 5,2 млрд і власник Zara і Massimo Dutti Амансіо Ортега, збіднілий на $ 5,2 млрд, Їхні статки зменшилися до $ 71,5 млрд і $ 58,1 млрд відповідно.

Нагадаємо, що в четвер, 12 березня, світові фондові різко знизилися через новини про поширення коронавируса . Це стало гіршим обвалом з 1987 року.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X