Обсяг регулятивного капіталу банків зріс на 2,4 млрд грн

0 коментувати
У червні обсяг регулятивного капіталу банків зріс до 127,2 млрд грн
Фото: архів НБУ

У червні обсяг регулятивного капіталу банків зріс до 127,2 млрд грн

У червні обсяг регулятивного капіталу банків зріс на 2,4 млрд грн – до 127,2 млрд грн

Про це повідомляє Національний банк України (НБУ).

Згідно з повідомленням, такі позитивні зміни призвели до покращення нормативу достатності (адекватності) регулятивного капіталу (Н2) з 12,54% на початку червня до 13,03% на 1 липня 2016 року.

Крім того, в результаті збільшення регулятивного капіталу зменшився показник максимального розміру кредитного ризику за операціями з пов'язаними з банком особами (норматив Н9). Станом на 1 липня поточного року цей показник склав 25,27%.

Як повідомляють в НБУ, збільшення нормативу максимального розміру кредитного ризику на одного контрагента (Н7) пов'язане зі збільшенням регулятивного капіталу, оскільки базою для розрахунку цього нормативу є регулятивний капітал, поділений на суму всіх вимог банку до контрагента або групи контрагентів і всіх фінансових зобов'язань, наданих банком контрагенту або групі контрагентів

Тому, пояснюють в регуляторі, в результаті збільшення регулятивного капіталу, відбулося збільшення нормативу Н7 з 21,50% на 1 червня до 21,56% на 1 липня 2016 року.

Крім того, відбулося збільшення нормативів миттєвої та поточної ліквідності на 0,56% і на 2,3% відповідно. Норматив короткострокової ліквідності навпаки скоротився з 89,67% в червні, до 88,69% - на початок липня.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: