Проти призначення Наумова главою Ощадбанку подали ще один позов

30 червня 2020, 16:57

До Шевченківського суду надійшов позов від Геннадія Хелемського проти призначення Сергія Наумова главою державного Ощадбанку.

Призначення Сергія Наумова главою Ощадбанку намагаються оскаржити через Шевченківський районний суд Києва. Про це стало відомо з даних судового реєстру.

Позов до Шевченківського райсуду Києва подав директор одного з департаментів Укргазбанку Геннадій Хелемський, який був конкурентом Наумова в конкурсі на голову Ощадбанку.

Відео дня

Відповідний позов Хелемський подав 24 червня.

Відповідачами за позовом виступають Ощадбанк і рекрутингова компанія Pedersen & Partners, яка займалася підбором кандидатур для участі в конкурсі, пізніше зазначило видання FinClub.

Це вже позов про визнання протиправними дії та бездіяльність.

Раніше за позовом Хелемського Печерський районний суд заблокував призначення голови Піреусбанка Сергія Наумова на посаду глави Ощадбанку.

Нагадаємо, що про перемогу Сергія Наумова в конкурсі на посаду глави Ощадбанку стало відомо 18 червня . За даними видання FinClub, перед голосуванням п'ять незалежних членів наглядової ради отримали анонімні листи з пропозицією проголосувати за Геннадія Хелемського за винагороду. Про це вони повідомили службу безпеки банку.

Після перемоги Наумова в конкурсі, його призначення намагалися оскаржити через Окружний адміністративний суд міста Києва . Зокрема, ОАСК отримав заяву про забезпечення позову про заборону суб'єктам державної реєстрації проводити реєстраційні дії, пов'язані з Ощадбанком.

У той же час, заступник голови НБУ Катерина Рожкова і попередній глава Ощадбанку Андрій Пишний вітали призначення Наумова на посаду.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X