Новий рекорд. Курс Bitcoin злетів вище $5300

12 жовтня 2017, 19:09
Курс першої і найпопулярнішої на сьогоднішній день цифрової валюти Bitcoin (біткоін) побив свій черговий рекорд

12 жовтня вартість криптовалюти досягала $5312 за монету. А до моменту написання матеріалу курс продовжував зростати. Так, всього за добу ціна біткоіну піднялася на 10,5%.

Відео дня

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Підтримку ринку надали повідомлення про те, що Китай може пом'якшити недавні заборони на операції з криптовалютами. Крім того, трейдери готуються до чергового форку(поділу) біткоіну, який повинен відбутися 25 жовтня. У результаті цього інвестори активно переводять свої активи з альтернативних коїнів у біткоін.

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість біткоіну піднялася вище $87,5 млрд, а загальна капіталізація криптовалют на даний момент складає трохи більше $163,1 млрд.

Останній раз позначку вище $5000 біткоіну вдавалося подолати на початку вересня, після чого його курс різко покотився вниз і 15 вересня досягав позначки у $3000 за монету.

Нагадаємо, що 1 серпня стався форк біткоіну, що спровокувало серйозну волатильність на ринку. У результаті форку утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Показати ще новини
Радіо NV
X