Новий посол ЄС назвав умову виділення Україні траншу в розмірі 600 млн євро

13 вересня 2016, 13:30
Новий голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі назвав умову надання Україні нового траншу в рамках макрофінансової допомоги від Євросоюзу

Зокрема, такою умовою є прийняття парламентом законопроекту про Національну комісію, що регулює сфери енергетики і комунальних послуг:

"Ми дуже засмучені тим, що Верховна Рада в останньому читанні не прийняла Закон України про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг".

Відео дня

Прийняття цього закону є умовою для виділення другого траншу в розмірі 600 млн. євро в рамках макрофінансової допомоги ЄС.

В заяві представництва сказано, що законопроект дуже потрібний для підтримки подальших реформ в енергетичному секторі, зокрема, тих, які стосуються газу і електроенергії.

"Він допоможе гарантувати більшу прозорість та ефективність; це принесе велику користь українській економіці і відповідатиме очікуванням громадськості і міжнародних партнерів".

Мінгареллі висловив сподівання, що цей законопроект буде прийнятий як тільки Верховна Рада збереться знову на пленарне засідання на наступному тижні.

Зазначимо, що парламент на засіданні 14 липня не зміг прийняти законопроект №2966 про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, і відправив документ на повторне читання.

Нагадаємо, Мінгареллі змінив на посту посла Євросоюзу в Україні Яна Томбінського, минулого тижня він вручив вірчі грамоти президенту Петру Порошенку. Більш детально з трудовою біографією новопризначеного глави представництва Європейського Союзу Ви можете ознайомитись в матеріалі НВ.

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X