Новий історичний рекорд. Bitcoin злетів вище ніж $8100

20 листопада 2017, 10:33
1321
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Bitcoin закріпився вище за $8000

Фото: VuongBitcoin via flickr

Курс першої та найпопулярнішої на сьогодні криптовалюти Bitcoin (біткоін) встановив новий рекорд вартості

Так, увечері 19 листопада курс біткоіну вперше в історії сягнув $8101 за монету. Утім, на момент написання матеріалу вартість криптовалюти коливалася близько $8000.


Дані coindesk/Bitcoin Дані coindesk/Bitcoin


Новий рекорд біткоін досяг через тиждень після різкого падіння до $5840 за монету 13 листопада, яке було спричинено повідомленнями про тимчасове скасування чергового хардфорку (поділу ланцюга), відомого як SegWit2x.

Таким чином, всього за тиждень біткоін подорожчав більш ніж на 38%.


Дані coindesk/Bitcoin Дані coindesk/Bitcoin


Новий рекорд криптовалюти пов'язують з відродженням інтересу до Segwit2x. Наприкінці минулого тижня з'явилися повідомлення, що розробники все ж таки внесуть зміни до програмного коду біткоіну. У результаті цього інвестори переносять частину свого капіталу з альтернативних криптовалют у біткоін.

Крім того, відіграє свою роль і все більше поширення популярності криптовалют у світі. Так, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі наразі становить майже $239 млрд, а загальна вартість біткоіну сягнула майже $134 млрд.

Раніше біткоін пережив два так званих хардфорки. Перший стався 1 серпня, в результаті чого утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Другий - 24 жовтня, коли біткоін знову розділився на дві валюти. Цього разу від оригінального біткоіну відокремився Bitcoin Gold.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися