Новий історичний рекорд. Bitcoin злетів вище ніж $8100

20 листопада 2017, 10:33
Курс першої та найпопулярнішої на сьогодні криптовалюти Bitcoin (біткоін) встановив новий рекорд вартості

Так, увечері 19 листопада курс біткоіну вперше в історії сягнув $8101 за монету. Утім, на момент написання матеріалу вартість криптовалюти коливалася близько $8000.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Новий рекорд біткоін досяг через тиждень після різкого падіння до $5840 за монету 13 листопада, яке було спричинено повідомленнями про тимчасове скасування чергового хардфорку (поділу ланцюга), відомого як SegWit2x.

Відео дня

Таким чином, всього за тиждень біткоін подорожчав більш ніж на 38%.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Новий рекорд криптовалюти пов'язують з відродженням інтересу до Segwit2x. Наприкінці минулого тижня з'явилися повідомлення, що розробники все ж таки внесуть зміни до програмного коду біткоіну. У результаті цього інвестори переносять частину свого капіталу з альтернативних криптовалют у біткоін.

Крім того, відіграє свою роль і все більше поширення популярності криптовалют у світі. Так, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі наразі становить майже $239 млрд, а загальна вартість біткоіну сягнула майже $134 млрд.

Раніше біткоін пережив два так званих хардфорки. Перший стався 1 серпня, в результаті чого утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Другий - 24 жовтня, коли біткоін знову розділився на дві валюти. Цього разу від оригінального біткоіну відокремився Bitcoin Gold.

Показати ще новини
Радіо НВ
X