Платіжна система Нової пошти працюватиме з Visa і MasterCard без посередників

17 вересня 2021, 18:42

Платіжна система НоваПей буде працювати з Visa і MasterCard безпосередньо. Раніше компанія користувалася послугами банків-еквайрів.

Платіжна система НоваПей (входить до групи компаній Нова Пошта) стала учасником міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard. Про це повідомляє пресслужба Нової пошти.

«НоваПей першою серед приватних небанківських фінансових установ стала повноправним учасником міжнародних платіжних системи Visa і MasterCard», - йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Зокрема, система першої в регіоні СНД і Південно-Західної Європи стала напрямуюю співпрацювати з Visa і першої в Україні та Молдові з MasterCard Worldwide.

Відзначається, що це дозволить компанії працювати з платіжними системами безпосередньо. До цього НоваПей використовувала технології міжнародних платіжних систем за посередництва банків-еквайрів.

«НоваПей може тепер проводити прямі розрахунки, більш ефективно будувати технології обробки операцій, розширити функціонал мобільного застосування та онлайн-кабінету Нової пошти для наших клієнтів», - зазначив СЕО НоваПей Андрій Кривошапко.

Раніше в НоваПей заявляли про плани з виходу на ринок Євросоюзу. У квітні цього року повідомлялося, що компанія веде роботу по виходу на ринок Молдови, де вона буде надавати послуги в фізичних точках Нової поштою.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X