Нова страховка дозволяє лікувати важкі захворювання за кордоном

27 листопада 2017, 09:30
Новини компаній

Нова страхова програма з'явилася в одній з українських страхових компаній. Вона дозволяє підтверджувати діагностику, отримувати консультації та проводити лікування складних захворювань за кордоном

Страховка допоможе українцям отримувати якісну медичну допомогу на суму до 2 млн євро - стверджують в компанії «ІНГО Україна», яка пропонує програму.

Зазвичай дуже дорого лікувати такі поширені захворювання, як онкологія, деякі серцево-судинні захворювання, хвороби, пов'язані з пересадкою органів та нейрохірургією. А в більшості медичних страховок вони є винятком.

Відео дня

«Ми запустили міжнародну програму «Світова медицина» в розрахунку на те, що вона надаватиме людям більше можливостей і відкриє доступ до закордонної медицині з провідними медичними експертами та високим рівнем обладнання, - зазначає заступник голови правління страхової компанії «ІНГО Україна» Віктор Шевченко. - Адже часто трапляється, що єдиний можливий варіант підтвердження діагностики та лікування існує тільки за кордоном».

Умови програми дозволяють підтвердити діагностику та пройти курс лікування вперше виявлених хвороб у кращих міжнародних клініках, серед іншого в країнах Європи, Ізраїлю та США. Наприклад, застрахованій особі можуть запропонувати лікування в таких установах, як Бейлор Меморіал Слоан-Кеттерінг (Baylor, Memorial Sloan Kettering) та інших спеціалізованих медичних центрах. Усього в базі даних міжнародної програми нараховується понад 53 тис. лікарів-експертів, які мають підтверджені практичні та наукові досягнення і вважаються кращими в своїй спеціальності.

У разі настання страхового випадку страхова компанія сплачує не тільки медичні послуги та лікарські засоби, а й транспортні витрати, проживання пацієнта та супроводжуючої особи, послуги перекладача та всіх медичних перекладів. Максимальна страхова сума на всі періоди страхування становить 2 млн євро. Ліміт страхової суми на 1 рік - 1 млн євро. Перестраховуються ризики в компанії Partner Re.

В «ІНГО Україна» акцентують увагу на високому рівні сервісу за програмою «Світова медицина». Щоб отримати допомогу від кращих у світі лікарів, власнику поліса потрібно зробити тільки один телефонний дзвінок. Все інше забезпечить асистуюча компанія: медичне інтерв'ю, збір документів, поїздку в клініку, проживання і навіть особистого перекладача. Фахівці також допоможуть обрати медичний заклад і отримати 2-у думку від висококваліфікованого фахівця. Після чого складається план лікування та відбувається власне сам процес. Коли стан застрахованого стабілізується, йому забезпечують повернення до місця проживання в Україні та подальший супровід.

Страхувати за програмою «Світова медицина» можна як новонароджених, так і людей віком до 64 років, але за умови заповнення медичної анкети. Навіть після отримання медичної допомоги за кордоном застрахована особа може продовжити дію поліса на наступний період. У разі продовження поліса страхують до 85 років.

Показати ще новини
Радіо NV
X