Експансія. Фінтехкомпанія Novapay планує вийти на ринок ЄС

26 квітня 2021, 14:45

CEO фінтехкомпанії Novapay Андрій Кривошапко розглядає варіант виходу на ринок ЄС. Про це він повідомив в інтерв'ю НВ Бізнес

«Це може бути фінкомпанія в Європі. Поки що ми опрацьовуємо і прораховуємо бізнес-кейс», — розповів він, відповідаючи на питання НВ Бізнес про вихід на інші ринки.

Відео дня

За його словами, це буде виключно онлайн-сервіс. «Це буде взагалі весь спектр послуг, — сказав Кривошапко. — це і транскордонні перекази, і відкриття рахунків».

Кривошапко також уточнив, що зараз вони ведуть роботу щодо виходу на ринок Молдови, де вони будуть надавати послуги у фізичних точках Нової пошти. «Зараз триває робота зі створення фінкомпанії. У процесі узгодження», — сказав він.

У Молдові Novapay надаватиме все ті ж послуги, що в Україні. «Та й плюс транскордонний грошовий переказ, про який я не розповів. З цього кварталу ми відкриваємо програму міжнародного COD (післяплати). Зараз, коли ви замовляєте товар в якомусь інтернет-магазині за кордоном, потрібно зробити передоплату. А з цього кварталу будуть з’являтися перші інтернет-магазини, яким можна буде перевести платіж за фактом отримання товару. Тобто, приїжджає товар, ви його оглянули, і тільки потім з вашого рахунку списали гроші, — розповів він. — Якщо Нова пошта вийде на польський ринок, то і ми будемо змушені. Але ми також розглядаємо можливості самостійного плавання. Я поки не буду відкривати карти, тому що рішення ще не прийнято. Але як тільки це відбудеться — вам я скажу першим».

Повний текст інтерв'ю читайте ТУТ .

Показати ще новини
Радіо NV
X