Німеччина відмовила Україні в екстрадиції екс-голови правління Укрсоцбанку

26 травня 2017, 13:24
Німеччина відмовила в екстрадиції в Україну колишнього голови правління Укрсоцбанку Бориса Тимонькіна

Про це в інтерв'ю Українським новинам повідомив заступник генерального прокурора Євген Єнін.

"Щодо екстрадиції ми отримали відмову. Причому Німеччина звернула увагу на кілька аспектів при відмові. Зокрема, на нібито тиск з боку представників Генеральної прокуратури, відвідували Німеччину для проведення допиту Тимонькіна, і його адвокати посилаються на тиск. В даний момент ми перевіряємо цю інформацію. Також було акцентовано увагу на нібито відсутність умов утримання в місці позбавлення волі або місце несвободи, де б він знаходився до суду. Третій аспект - загроза здоров'ю Тимонькіна у зв'язку з хворобою", - сказав він.

Відео дня

За його словами, незважаючи на негативне рішення Німеччини у слідства Генпрокуратури залишаються питання до Тимонькіна.

Також заступник генпрокурора повідомив, що практики повторного звернення із запитом про екстрадицію в рамках одного кримінального провадження не існує.


Тимонькін був затриманий в Німеччині 15 червня 2015 року. Його підозрюють у відмиванні грошей для спритного бізнесмена Сергія Курченка.

Згодом, німецький суд відпустив банкіра під заставу після чого Тимонькін звернувся до влади Німеччини з проханням про надання йому статусу біженця.

Нагадаємо, що восени 2016 року Генпрокуратура надала Німеччині додаткові гарантії для екстрадиції в Україну екс-банкіра Тимонькіна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X