«Ми залишимося технократами». Шевченко пообіцяв зберегти незалежність НБУ

20 липня 2020, 17:16

Новий глава Нацбанку України Кирило Шевченко запевнив, що НБУ залишиться незалежним інститутом і продовжить співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями.

Глава НБУ Кирило Шевченко запевнив, що центробанк залишиться незалежним інститутом, а рішення будуть прийматися "професійно і економічно обґрунтовано".

Про це він повідомив в ході прес-брифінгу 20 липня.

Відео дня

"Обіцяю колеги, ми залишимося технократами в хорошому сенсі цього слова. Це досягнення попередніх реформ має бути нами збережено", - заявив Шевченко в ході свого представлення на посаді.

Глава НБУ зазначив, що центробанк продовжить співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями та іноземними інвесторами.

Також він підкреслив, що НБУ буде залишатися послідовним і продовжить виконувати свої зобов'язання перед громадянами, бізнесом та державними органами - партнерами.

На думку Шевченка, в найближчі п'ять років Україна може стати регіональним фінансовим хабом, куди будуть прагнути вкладати кошти інвестори з усього світу.

Також в ході цього брифінгу Шевченко заявив про необхідність продовження зниження облікової ставки і перегляд умови кредитних канікул.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X