Невідомі повторно подали фіктивні позови від імені Приватбанку

18 грудня 2017, 17:08
Невідомі особи знову подали позови до судів від імені державного Приватбанку

Про це повідомили у прес-службі банку, передають Українські Новини.

Так, служба безпеки Приватбанку, 18 грудня під час здійснення моніторингу сайту Судова влада України виявила факти подачі від імені банку до господарських судів у різних регіонах України 14 позовних заяв про стягнення заборгованості за кредитними договорами.

Відео дня

"Зазначені позовні заяви були подані невстановленими особами без відома банку і за відсутності необхідних дозволів і відповідних розпоряджень на вчинення подібних дій. У зазначених вище судових справах позовні заяви були оформлені нібито від Приватбанку і подані до суду за підписом нібито співробітника банку", - повідомила прес-служба.

Нагадаємо, що наприкінці листопада в Приватбанку вже виявляли, що невідомі від імені банку подали позови до Господарського суду Дніпропетровської області.

У зв'язку з цим, Приватбанк подав заяву у відділення поліції в Дніпропетровській області з вимогою порушити кримінальне виробництво за даними фактами.


18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X