Нестримний. Bitcoin впритул наблизився до $15 тис.

7 грудня 2017, 09:58
Схоже, що Bitcoin забув про падіння і титанічними кроками рухається все вище і вище, ставлячи нові рекорди

Ще 6 грудня вартість найпопулярнішої зараз криптовалюти Bitcoin (біткоін) вперше в історії перевищила $13 тис., а вже сьогодні, 7 грудня, його ціна на піку досягала $14 863 за монету. До моменту написання матеріалу курс криптовалюти дещо знизився і коливався в межах близько $14,8 тис.

Відео дня

Дані coinmarketcap/Bitcoin

Дані coinmarketcap/Bitcoin Фото:

Таким чином, менше ніж за день криптовалюта подорожчала на 12%. А з початку грудня ціна біткоіну зросла майже на $5 тис. (+49%).

Увага крипторинку прикута до близького запуску торгівлі ф'ючерсами на Чиказькій товарній біржі (CME Group Inc), Cboe Global Markets Inc., яка управляє Чиказької біржею опціонів (Chicago Board Options Exchange, CBOE), а також Tokyo Financial Exchange. Зазначимо, що учасниками торгів на Токійській фінансовій біржі є JPMorgan Chase і Barclays Bank.

CME раніше оголошувала дату запуску ф'ючерсів на 18 грудня, а СВОЄ на цьому тижні пообіцяла запустити торгівлю ф'ючерсами на біткоіни 10 грудня.

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі на даний момент становить майже $399 млрд, а в момент пікових цін на біткоін перевищувала $400 млрд. Загальна вартість біткоіну зараз перевищує $246 млрд (понад 60% від капіталізації всіх світових криптовалют).

Показати ще новини
Радіо НВ
X