Нестримний Bitcoin. Курс криптовалюти впритул наблизився до $7000

2 листопада 2017, 10:35
Ціна найпопулярнішої на сьогоднішній день криптовалюти Bitcoin (біткоін) встановила нову висоту

2 листопада курс біткоіну досягав $6991 за монету. Таким чином, ціна криптовалюти побила свій попередній рекорд у $6454, якого вона досягла всього два дні тому. Тобто за цей час ціна біткоіну зросла на 8,3%.

Відео дня

Нове зростання біткоіну сталося на тлі новини, що найбільший у світі оператор ф'ючерсних бірж CME Group може почати торги ф'ючерсами на криптовалюту до кінця 2017 року. Крім того, зростання підстьобує все більша увага до криптовалют.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Також, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість біткоіну піднялася вище $116 млрд. Загальна капіталізація криптовалют на даний момент становить понад $188 млрд, що також є абсолютним рекордом для крипторинку.

1 серпня відбувся так званий форк (поділ) біткоіну, який викликав серйозну волатильність у цей день. У результаті цього утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Крім того, 24 жовтня Bitcoin знову розділився на дві цифрові валюти. На цей раз від оригінального біткоіну відокремився Bitcoin Gold.

Показати ще новини
Радіо NV
X