«Причина невідома. Марченко від мене втік». Нефьодов прокоментував НВ звільнення з посади голови Держмитниці

24 квітня 2020, 20:03

Максим Нефьодов сказав в коментарі НВ, що не знає причини звільнення з посади голови Державної митної служби.

«Так, це правда. Звільнили мене і всіх моїх заступників. Причина звільнення невідома. Я про це дізнався на засіданні Кабміну, яке пройшло сьогодні ввечері. І міністр фінансів Сергій Марченко відмовився зі мною спілкуватися і втік. Але мені стало краще як людині після звільнення», — сказав Нефьодов.

Відео дня

Він підтвердив, що голова Державної податкової служби Сергій Верланов і заступник голови Державної фіскальної служби Дмитро Венциковськоий також звільнені.

Нефьодов очолював Держмитслужбу з липня минулого року. Верланов був головою Податкової з травня 2019-го. Кабмін звільнив їх на сьогоднішньому засіданні. Разом з Нефьодовим звільнені його заступники Роберт Зелді, Денис Шендрик та Сергій Пєтухов.

Раніше сьогодні Верховна Рада прийняла постанову про створення тимчасової слідчої комісії для перевірки заяв ексміністра фінансів Ігоря Уманського про втрати бюджету від податкових схем. Під час роботи на посаді голови Мінфіну він двічі ініціював відставки Верланова і Нефьодова, але тоді Кабмін це питання не розглядав.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X